دست‌بندهای هوشمند مسیریاب

با دستبندهای هوشمند آشنا شوید

امنیت کودکان و سالمندان در هر دوره ای از زندگی تاریخی انسان ها یکی از اولویت های خانواده ها برای حفظ کیان و سلامتی بنیان این واحدهای کوچک اجتماعی بوده است. امروزه نیز با پیشرفت تکنولوژی برای پاسخگویی به این نیاز، دستاوردهای جدیدی معرفی شده و در دسترس عموم قرار گرفته است.

یکی از این دستاوردها که تحولی عظیم در تامین امنیت شخصی به حساب می‌آید، قابلیت رهگیری افراد در مکان های جغرافیایی است. بدین صورت که کودک یا سالمندی که ممکن است در جامعه بواسطه‌ی گم کردن آدرس، حوادث غیرمترقبه و یا هر تهدید امنیتی دیگر دچار مشکل شود، با این تکنولوژی که در دستبندهای قابل حمل و کاربردی گنجانده شده است، قابلیت رهگیری در هر زمان و هر مکان را دارد.

دستبندهای هوشمندی که در شرکت هوشمندافزار سلُار به خانواده ها و اولیاء مدرسه جهت تامین امنیت فرزندان و دانش‌آموزان آموزشگاه‌ها عرضه می‌شود قابلیت هایی فراتر از رهگیری را نیز عرضه می‌کند. امکان تماس اضطراری، شنیدن صدای محیط دانش‌آموز و همچنین ثبت وقایق به همراه آدرس دقیق از ویژگی‌های منحصر به فرد دستبندهای MBI است که توسط هوشمندافزار سلار به عنوان یکی از گجت‌های هوشمند امروزی در پروژه‌های هوشمندسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *