شبکه و زیرساخت

ما در شرکت سُلار با بهره مندی از نیروی متخصص و همراهی شرکای تجاری خود، توان تامین و تدارک کالا و ارائه خدمات مربوط به طیف وسیعی از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری را دارائیم.

شبکه و زیرساخت

شرکت سلار با توجه به بهره مندی از نیروی متخصص و مجرب و نیز با همراهی شرکای تجاری داخلی و خارجی خود، توان تامین و تدارک کالا و ارائه خدمات مربوط به طیف وسیعی از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری را دارا می باشد و قادر است، محصولات شرکت هایی نظیر Microsoft، VMWare، EMC، Promise، NetAp، Cisco، HP، IBM، SUN، Qlogic، Legrand، Wyse و … را تأمین، نصب و راه اندازی نموده و خدمات پس از فروش، نگهداری، و آموزش های مربوطه را نیز ارائه نماید.

نرم افزار

واحد نرم افزار شرکت سُلار با رسالت بهینه سازی فعالیت های روزمره و یا تخصصی انسانی، با بهره مندی از جدیدترین متدولوژی ها و فرآیند های روز دنیا و کاهش فرآیند های فیزیکی و پروسه های زمان گیر با نمونه کارهای موفق در حال خدمت رسانی می باشد.

دپارتمان نرم افزاری سلار با هدف ارائه خدمات نرم افزاری به سازمان ها، شرکت ها و مشاغل مختلف شروع به کار نموده است. این دپارتمان با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های نرم افزاری و ابزارهای مدرن، با کمک مشاوران متخصص و با مطالعه نیازها و خواسته های کاربران فعالیت می نماید.

آموزش

شرکت سلار، با راه اندازی مرکز آموزش های تخصصی و فوق تخصصی، دوره های کامپیوتر و فناوری اطلاعات را مطابق استانداردهای مدون شرکت های صاحب تکنولوژی به سازمان ها ارائه می دهد.

یکی از مهم ترین فاکتور های موفقیت فناوری اطلاعات و ارتباطات موضوع آموزش و انتقال دانش فنی و تکنولوژی است. از این رو شرکت هوشمند افزارسلار، مرکز آموزش های تخصصی و فوق تخصصی خود را با هدف انتقال تکنولوژی روز دنیا راه اندازی نموده است.
این شرکت دوره های تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات را به صورت کمپ یا ترمیک مطابق استانداردهای مدون شرکت های صاحب تکنولوژی مانند: Microsoft، Cisco، CompTIA، Linux، EC-Council، VMware، Citrix، و … همراه با اساتید مجرب و دارای مدرک بین المللی، ارایه می نماید .

هوشمندسازی

بسیاری از کشورهای پیشرفته و در حال توسعه از سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری مختلفی جهت آموزش در آموزشگاه ها استفاده می کنند. این سیستم های الکترونیک کمک آموزشی که از نوع نرم افزاری و سخت افرازی هستند کمک شایانی در جهت ارتقاء سطح آموزشی انجام می دهند. روند بکارگیری این تجهیزات را هوشمند سازی می گویند.

هوشمندسازی

در آستانه هزاره سوم موضوع آموزش در جوامع بشری از اهمیت فوق العاده ای برخوردار گردیده است و در این راستا نقش تجهیزات کمک آموزشی و تکنولوژی آموزشی کمتر از خود آموزش به نظر نمی رسد. تا جایی که این روزها در بسیاری از کشورهای پیشرفته و در حال توسعه دنیا این مهم به حوزه آموزشگاه ها کشیده شده و هوشمندسازی مراکز در زمره ی مهمترین پروژه های آموزشی این کشورها قرار گرفته است.